Oferta

Kamieniarstwo Trojanowicz - oferta

Oferujemy usługi kamieniarskie na terenie Wrześni, a także jej okolicach z materiałów z najwyższej półki. W naszej ofercie znajdują się tylko starannie wyselekcjonowane marmury, granity i trawertyny. Zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej firmy.

Kwarcyto-granity

Posiadamy w swojej ofercie także produkty z wytrzymałego materiały jakim jest kwarcytogranit.

Spieki kwarcowe

Płyty ścienne z kwarcu stanowią jedną z alternatyw klasycznego kamienia ozdobnego. Ich prawidłowy montaż nie wymaga dużego nakładu czasowego, czy zaangażowania wielu osób, ponieważ jest materiałem stosunkowo lekkim.

Nagrobki

W katalogu posiadamy różnorodne projekty. Dbamy o precyzję wykonania, skupiamy się na każdym detalu. Naszym Klientom zapewniamy fachowe doradztwo, pomoc w wyborze kamienia oraz sprawną realizację zamówienia. Stawiamy na solidność, ponieważ doskonale wiemy, że to ona jest opoką naszej marki.

Usługi: grawerowania / liternictwo

Jako jedna z niewielu firm posiadamy możliwość grawerowania różnego typu grafik i zdjęć, W swojej ofercie posiadamy także liternictwo wraz ze złoceniem.
Parapety

Parapety z naturalnego kamienia to rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi tradycyjne wykończenia okien wykonane z materiałów sztucznych. Taki detal sprawi, że cała elewacja będzie prezentować się elegancko, a domowe wnętrza nabiorą zupełnie innego charakteru.

Schody

W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę produktów. Wszystkie usługi wykonywane są w wysokim standardzie i z należytą precyzją. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się dodatkową ofertą.Blaty

Projektujemy i wykonujemy blaty kamienne do kuchni i łazienek. Wykorzystujemy bardzo eleganckie marmury i trwałe granity o różnych fakturach i odcieniach. Tworzymy kamienne arcydzieła godne luksusowego pałacu.

Granity

Granit jest jedną z najtwardszych skał na świecie. Jest odporny na mróz, ścieranie, związki chemiczne (kwasy) i jest niepalny. Jest jednak podatny na kształtowanie. Dzięki różnym procesom technologicznym możemy uzyskać przeróżne struktury granitu.